sobota, 9 listopada 2013

Obiecuję poprawę

Zawstydziła mnie Barabella i wzruszyła jednocześnie, przypominając mi, że dawno się nie odzywałam. Z jednej strony rzeczywiście byłam zaharowana, tzn. najpierw wypoczywałam na urlopie, a później... wiadomo, jak to po urlopie. A z drugiej strony mam wrażenie, że nie jestem wystarczająco interesująca, aby odwiedzać mojego bloga, więc straciłam do niego serce. Ale jeśli choć jedna osoba tu zagląda, to warto. Obiecuję poprawę :-)
Jednym z powodów mojego milczenia były obowiązki służbowe, a dokładnie przygotowanie i udział w Łódź Design Festival. Jest to impreza, co do której mam mieszane uczucia, ale ładnie brzmi. Wraz z Edytą obsługiwałyśmy stoisko Czterech Kątów z możliwością sprzedaży swoich rzeczy.
Podsumowując krótko - nasze warsztaty dekupażu i malowania na ceramice cieszyły się ogromną popularnością, a sprzedaż? Każda z nas sprzedała po 2 rzeczy, z czego 2 kupiła rodzina. I to tyle jeśli chodzi o sprzedaż rękodzieła. Wszyscy się zachwycają, ale na tym się kończy.
Poniżej kilka fotek z naszego stoiska.
 

4 komentarze:

 1. Kobieto
  co Ty mówisz. Robisz takie piękne rzeczy i nie jesteś interesująca. Dobre sobie.
  Mam nadzieję, że obietnica poprawy będzie dotrzymana.
  Pozdrawiam. Ola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że jesteś :) wiesz nie każdy z nas może być gwiazdą internetu :) my nimi nie jesteśmy ale mamy swoje miejsce :)
  A jesli chodzi o spżedarz to smutne ale prawdziwe

  OdpowiedzUsuń
 3. coś wiem na temat sprzedaży, większość kiermaszy, w których brałam udział to niewypał:( no cóż...stoisko miałyście śliczne, pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń