czwartek, 8 sierpnia 2013

Sklepik: pudełko z portretemPudełko z MDF-u w kształcie książki, ozdobione techniką dekupażu. Na "okładce" portret kobiety przeniesiony przy pomocy transferu.
Wymiary zewnętrzne 24,5 x 18 cm, wys. 7,5 cm, natomiast wymiary samego pudełka (bez "okładek") to 18,7 x 12,6 cm, wys. 5,5 cm.
W środku jest 6 przegródek, ale łatwo można je wyjąć. 


3 komentarze:

 1. Bardzo ładne. A jak robisz transfer? Możesz polecić jakieś produkty? Jak to zrobić? Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten transfer robiłam na warsztatach i stosowaliśmy klej do dekupażu: warstwa na po i warstwa na kartkę papieru. To trzeba bardzo ostrożnie przyklejać, żeby nie porobiły się zakładki; jeśli duża powierzchnia to najlepiej żeby to robiły dwie osoby. Potem trzeba wygładzać, usuwać pęcherzyki powietrza i jak już będzie gładkie zostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu zmoczonym w wodzie palcem ściera się papier i to jest bardzo uciążliwe i długo trwa.
   Łatwiej robi się transfer przy pomocy specjalnego żelu do transferu, np. Transfer Gel Stamperii - wtedy wystarczy posmarować tylko podłoże (jest mniejsze ryzyko pomarszczenia się papieru), ale ciąg dalszy jest taki sam.
   Pozdrawiam

   Usuń